ŽMONĖS žiūri

Nuskraidink mane į mėnulį – pamatyk pirmas liepos 11 d.

ŽMONĖS žiūri

„ŽMONĖS žiūri“ premjeros tai išskirtinė galimybė pamatyti ir įvertinti laukiamiausius ir išskirtinius filmus ankščiau! Nuo įtraukiančių blockbasterių iki arthausinių filmų. Pažadame, šie išrinkti filmai sudomins visus kino fanus. Prisijunkite prie „ŽMONĖS žiūri“ premjerų ir pasinaudokite galimybe įvertinti filmus pirmieji.

Nuskraidink mane į mėnulį

Kai 1957-aisiais Sovietų Sąjunga į kosminę orbitą sėkmingai išvedė pirmąjį dirbtinį palydovą, o dar po ketverių metų ten pat išsiuntė ir pirmąjį žmogų, Jungtinėse Valstijose kilo nemažas kipišas. Buvo nutarta, kad nusileisti šiose lenktynėse jokiu būdu negalima ir Nacionalinei aeronautikos ir kosmoso administracijai (NASA) buvo liepta trūks plyš pirmajai nutūpti Mėnulyje.
Nieko nuostabaus, kad JAV astronautus į Žemės palydovą turinčio nuskraidinti projekto „Apollo 11“ direktoriui Koului Deivisui (aktorius Channingas Tatumas) rūpesčių buvo per akis. Moksliukas iki pat širdies gelmių, vyras nuoširdžiai tempė užsikrautą naštą, visiškai nekreipdamas dėmesio nei į savo paties, nei į viso projekto įvaizdį. O jis, švelniai tariant, buvo nekoks. Siekiant pataisyti situaciją, kosmoso administracija pasamdė pagalbą iš išorės: inovatyvią ir kūrybišką marketingo specialistę Kelę Džouns (akt. Scarlett Johansson).
Čia ir prasidėjo istorija apie netikėtus sąjungininkus, kuriems pavyko kartu įsirašyti į istoriją.

Pirkti bilietus