Kino dovanų kuponai verslui

„Apollo Kinas“ jau tapo visų žiūrovų pamilta vieta mėgautis kino teigiamais malonumais, todėl mūsų dovanų kuponai yra tobula dovana jūsų darbuotojams, partneriams ar klientams. Ši dovana suteikia laisvę gavėjui pačiam pasirinkti norimą nuotykį ir tinkamą laiką, kuriuo galėtų pasinerti į visiškai kitą, magišką pasaulį, o kuponai galios visuose „Apollo Kinas“ kino teatruose.

„Apollo Kinas“ dovanų kuponus į bilietus galima iškeisti visose kino teatrų informacinėse kasose, savitarnos kioskuose, perkant internetu svetainėje ar programėlėje. Taip pat, jie galioja visiems tuo metu „Apollo Kinas“ rodomiems filmams ir yra iškeičiami į tos pačios ar mažesnės vertės kino bilietus. Jei seanso kaina yra didesnė, žiūrovui tereikia sumokėti kainų skirtumą.

Įsigyti – labai paprasta

Dovanų kuponus galite įsigyti informacijos kasose, kuriose jie bus ir specialiai supakuoti, kad būtų sukurta dar didesnė magija šios dovanos gavėjams. Kuponus taip pat galima įsigyti ir „Apollo Kinas“ svetainėje. Visi dovanų kuponai galioja šešis mėnesius nuo pirkimo datos.

Jei norite suteikti dar malonesnę patirtį, galite įsigyti ir „Apollo Kinas“ dovanų kuponus „Žvaigždžių“ kėdėms, kuriose kiekvienas pasijus it tikra žvaigždė.

Norint įsigyti dovanų kuponus apmokant sąskaita - faktūra, minimalus kiekis 10 vienetų.

Užklausos forma

Kontaktinė informacija

Kino teatro produktai verslui