Apollo Kinas

Mes kasdien stengiamės, kad jūs „Apollo Kinas“ salėse jaustumėtės kaip tikra kino žvaigždė.

Apollo grupė

„Apollo Group“ yra įmonių grupė, nuo vieno knygyno išaugusi iki didžiausios pramogų bendrovės Baltijos šalyse. Grupei priklauso net 17 modernių kino teatrų (įskaitant ir tris Lietuvoje). Tačiau be nuostabių akimirkų dovanojančių kino erdvių, mūsų klientai Baltijos šalyse gali rasti knygynų, sulčių barus „Blender“ׅ, ledų barus „IceCafé“, pramogų centrus "O‘Learys", „ACTION! by APOLLO“, „Apollo boulingas“ ir „Apollo Skypark“. Itališko stiliaus restoranus „Vapiano“ ir visame pasaulyje žinomus greitojo maisto restoranus KFC. Įgydami vis didesni pasitikėjimą ir kokybiškų paslaugų vertinimą, mes vis labiau stiprėjame, kad galėtume teikti prasmingas pramogas, kurdami naujus kino teatrus, parduotuves bei laisvalaikio centrus, atitinkančius visų skonį ir poreikius.

Plačiau apie Apollo grupę

Apollo vertybės

„Apollo“ įmonių grupės vizija – tapti didžiausia ir moderniausia pramogų kompanija Baltijos šalyse. Norėdami tą pasiekti mes nebijome priimti drąsių ir naujoviškų sprendimų, taikant moderniausias technologijas ir išlaikant aukščiausias kompetencijas rinkoje. Kurdami pagarbią ir žaismingą aplinką, sukuriame erdves, kuriose klientams yra gera leisti laiką.

Apollo Klubas

„Apollo Klubas“ – tai lojalumo programa visiems „Apollo Kinas“ klientams. Prisijungę prie klubo galėsite mėgautis specialiais pasiūlymais, nuolaidomis ir dovanomis, taikomomis visuose Lietuvoje veikiančiuose „Apollo Kinas“ kino teatruose. Tai ir nuolaidos bilietams, užkandžiams, ir net nemokami kino bilietai! Visos nuolaidos iškart bus pritaikomos užsiregistravus ir tapus „Apollo Klubo“ nariais.

Daugiau apie klubą

Apollo Kinas

Visose Baltijos šalyse esame atidarę jau 17 itin modernių kino teatrų. Jų tarpe, kino teatrai Panevėžyje ir Vilniuje. Siekdami užtikrinti pačią geriausią patirtį kino salėse, įrengėme pačius moderniausius RGB lazerinius ir 4K rezoliucijos projektorius, kuriais rodomas vaizdas leidžia pajusti rodomus vaizdus ir kelioms valandoms atitrūkti nuo realybės. Na, o pačių geriausių garso sistemų dėka gebame atkurti visus įmanomus garsus, taip sukuriant iliuziją, kad pats esate įvykių centre. „Apollo Kinas“ salės taip pat pritaikytos maksimaliam komfortui. Mes kasdien stengiamės, kad jūs „Apollo Kinas“ salėse jaustumėtės kaip tikra kino žvaigždė.

Rekvizitai:

Apollo Kinas, UAB
Ukmergės g. 219–1
LT-07152 Vilnius
info@apollokinas.lt

Įmonės kodas: 305022480
PVM mokėtojo kodas: LT100012286715
Swedbank a/c LT077300010157732309

www.apollokinas.lt