Apollo Kinas Akropolyje

Kino teatras miesto širdyje

„Apollo Kinas Akropolyje“ – tai kino teatras įsikūręs Vilniaus prekybos ir pramogų centre Akropolis. Modernus ir šiuolaikiškas kino teatras yra vienas iš labiausiai lankomų kino teatrų Vilniuje. Jame turime net 8 kino sales ir 1200 vietų.
Mes esame pasiryžę kiekvienam svečiui suteikti puikią patirtį kiekvieną kartą, kai jis pas mus apsilanko, todėl nuolat diegiame naujoves ir tobuliname savo veiklą. Siekdami užtikrinti patogų apsipirkimą, draugišką ir profesionalų aptarnavimą bei kokybišką laisvalaikį įvairaus amžiaus žmonėms.

Atnaujintas kino teatras

Apollo Kinas Akropolyje atsinaujino, todėl nuo šiol apsipirkti prieš filmus bus dar smagiau, greičiau ir patogiau! Šešių skirtingų skonių spragėsiai, ypatingai plati užkandžių, saldumynų bei gėrimų įvairovė ir visa tai kino lankytojai galės įsigyti lengvai ir patogiai valdomuose savitarnos kioskuose. Žavintis kino pasaulis jau su užkandžiais dar niekada nebuvo taip greitai pasiekiamas!

Platus naujausių filmų pasirinkimas

Atsižveldami į lankytojų įvairovę, kino teatre „Apollo Kinas“ Vilniaus Akropolyje, daug dėmesio skiriame ir siūlome kuo platesnį naujausių filmų repertuarą tiek mažiems, tiek dideliems. Čia rasite naujausius filmus: didžiausius Holivudo blockbasterius, šeimos filmus, smagias komedijas, šiurpius siaubo filmus ir romantines komedijas. Todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti geriausią kino patirtį, didžiausią kino patirčių pasirinkimą, kurios neapsiriboja tik kasdieniais kino seansais, o lankytojai gali gauti ypatingų patirčių ir specialių seansų ar renginių metu.

Pirma salė – tikriems kino fanams

Pirma salė sukurta tikriems kino fanams – išskirtinės ir itin patogios kėdės, išdidintas kino ekranas ir lazerinė projekcija.

„Apollo Kinas“ Vilniuje žiūrovus kviečia filmus ne žiūrėti, o patirti visu kūnu. Čia filmai tampa ypatinga proga ir kaskart vis iš naujo stebinančia patirtimi, o prie to prisideda aukščiausios technologijos.

Daugiau

Privatūs seansai ir renginiai

„Apollo Kinas Akropolyje“ yra tobula vieta įmonių renginiams, konferencijoms ir kitokio tipo susibūrimams. Tai neįprasta erdvė, kurioje galite organizuoti ne tik filmų peržiūras, bet ir rodyti prezentacijas, vykdyti seminarus ir užsiimti kitomis veiklomis. Jums tereikia išreikšti savo norą ir mes padėsime viską įgyvendinti.

Privatūs renginiai

Dovanok kiną!

„Apollo Kinas“ dovanų kuponai, tai ne tik bilietas į filmą. Tai dovana kelionei į neaprėpiamus pasaulius, fantastiškus nuotykius ir nepakartojamas patirtis. Dovanokite skrydį į žvaigždes su „Apollo Kinas“! Vieną kuponą galima iškeisti į vieną bilietą į filmą.

Pirkti dovanų kuponus

Bilietų kainos

 • Pirmadienis - ketvirtadienis 

  Penktadienis iki 16:59 val.

  Penktadienis nuo 17:00 val.

  Šeštadienis, sekmadienis, šventinės dienos

 •   Bilieto kaina
  APOLLO KLUBO
  nariams

  2D filmai
  7,19 €
  Įprasta kaina 7,99 €
  2D filmai
  7,39 €
  Įprasta kaina 8,21 €
 • Jaunimo bilietas
  APOLLO KLUBO nariams
  (su moksleivio arba studento pažymėjimu)

  2D filmai
  5,99 €
  Standartinė kaina 6,66 €
  2D filmai
  6,69 €
  Standartinė kaina 7,43 €
 • Šeimos bilietas /
  Vaikiškas bilietas
  (iki 12 m. amžiaus)

  2D filmai
  4,49 €
  2D filmai
  4.99 €
 • Senjorai ir neįgalieji
  (su senjoro arba neįgaliojo pažymėjimu)

  2D filmai
  5,99 €
  2D filmai
  6,99 €
 • Apollo Klubo nariams taikoma 10% nuolaida bilietui. Nuolaida netaikoma vaikiškų, specialių renginių ir bilietams su jau pritaikyta nuolaida. 
 • Apollo Klubo nariai identifikuojami bilietų kasoje su jų asmeniniu QR kodu. Prisijungti prie klubo galima čia: Registracija
 • Bilietą su nuolaida kasoje galite įsigyti tik pateikę nuolaidą patvirtinantį dokumentą (senjoro ar neįgaliojo pažymėjimą). Jei bilietas pirktas internetu, dokumentą turėsite parodyti prie įėjimo į salę. Nepateikus dokumento į salę nebus galima patekti.
 • Esant kino seansui su amžiaus cenzu, gali reikėti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą su nuotrauka bilieto pirkimo metu ir įeinant į salę. Nepateikus dokumento į salę įeiti neleidžiama.
 • Į filmus su amžiaus apribojimais N13, N16 ir N18 bilietai parduodami tik asmenims, sulaukusiems šio amžiaus ir pateikusiems tai patvirtinantį, galiojantį asmens dokumentą. Jaunesni nei 13 metų žiūrovai į N13 seansus įleidžiami tik su lydinčiu asmeniu. Daugiau informacijos apie amžiaus apribojimus rasite:  Amžiaus cenzai.
 • Lankytojams neįgaliojo vežimėlyje vizitas į kiną yra nemokamas. Jei klientas nori sėdėti kino teatro kėdėje, jis turi pirkti bilietą. Neįgaliojo vežimėliuose žiūrėti filmus galima visose salėse. Specialių kėdžių dalyje sėdėti neįgaliojo vežimėlyje nėra galimybės. 
 • Vaikai iki 3-jų metų, kurie seanso metu sėdi tėvams ant kelių, į kiną gali patekti nemokamai.
 • „Apollo Kinas“ pasilieka teisę keisti bilietų kainas, seanso laiką, amžiaus cenzą be išankstinio įspėjimo. 

Kontaktai

Kino teatro darbo laikas:

Kino teatras atidaromas prieš prasidedant pirmajam seansui, bet ne anksčiau kaip 10 val. Kino teatras uždaromas praėjus 15 minučių nuo paskutinio seanso pradžios.

Klientų aptarnavimas:

Jei turite klausimų rašykite: info@apollokinas.lt
Į laiškus atsakysime pirmadieniais - penktadieniais 10:00-17:00

Vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis kviečiame užsukti į kino teatre esančias informacijos kasas, kur darbuotojai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ar padės su iškilusiais nesklandumais.

Mus rasite:

Apollo Kinas Akropolyje, Ozo g. 25, Vilnius.