Apollo Kinas Panevėžys

Moderniausios technologijos kiekvienoje salėje

2019 m. rugpjūtį Panevėžyje atvėrėme savo pirmojo kino teatro Lietuvoje duris. Nuo pat pirmos minutės buvome pasiryžę kiekvienam svečiui suteikti puikią patirtį kiekvieną kartą, kai jis pas mus apsilanko, todėl nuolat diegiame naujoves ir tobuliname savo veiklą. Būtent dėl to Panevėžio gyventojai ir lankytojai taip puikiai vertina mūsų kino teatrą ir klientų aptarnavimą.

„Apollo Kinas“ Panevėžyje tapo aukštos kokybės standartu ir jau tradicine laisvalaikio praleidimo vieta, kurią renkasi visi – nuo šeimų iki senjorų, nuo kino gurmanų iki veiksmo ištroškusių, komiksų filmų gerbėjų. Čia laukiami tie, kurie trokšta iš moderniausio kino teatro Lietuvoje apkeliauti visą pasaulį, patirti kraują kaitinančius nuotykius ir išvysti dar neregėtus visatos kampelius. Tai moderniausių technologijų ir geriausių savo srities profesionalų bendras darbas, sukūręs erdvę kiekvieno skoniui.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti geriausią kino patirtį, pačias pažangiausias technologijas ir didžiausią kino patirčių pasirinkimą, kurios neapsiriboja tik kasdieniais kino seansais, o lankytojai gali gauti ypatingų patirčių ir specialių seansų ar renginių metu.

Moderniausios kino technologijos

„Apollo Kinas Panevėžys“ žiūrovus kviečia filmus ne žiūrėti, o patirti visu kūnu. Čia filmai tampa ypatinga proga ir kaskart vis iš naujo stebinančia patirtimi, o prie to prisideda aukščiausios technologijos.

Visose kino salėse sumontuoti naujausi lazeriniai 4K RGB projektoriai. Tai vieni geriausių pasaulyje kino projektorių, dėl savo itin aukštos kokybės, stulbinamos vaizdo raiškos ir itin didelio kontrasto lęšių bei atkuriamų spalvų laimėję daugybę pasaulinių apdovanojimų. Visose salėse įrengti visiškai nauji „Harkness“ kompanijos gaminami „HiWhite kino ekranai, kurie padeda dar geriau perteikti iš projektorių rodomą vaizdą.

„Apollo Kinas“ Panevėžyje neatskiriamas ir nuo paties geriausio garso. Salių akustiką ir nepriekaištingą garso sistemą specialiai šiam kino teatrui sukūrė viena geriausių Švedijos akustikos laboratorijų, o kiekvienoje salėje, nepriklausomai nuo jos dydžio, sumontuotos 7.1 garso sistemos, leidžiančios pajusti net menkiausią virpėjimą ore. Galiausiai, viską apjungus, žiūrovai pagaliau turi galimybę išvysti filmą būtent taip, kaip nori filmų kūrėjai.

Komfortas kiekvienoje salėje

Klubo kėdės – tai itin patogios, specialiai kino teatrams sukurtos kėdės, kuriančios itin didelį komfortą net be jokių papildomų priedų. Kiekviena kėdė atskirta porankiais ir turi gėrimų laikiklį.

Dvivietės kėdės – kad ir koks filmas būtų rodomas, emocijas dar stipriau galima pajusti sėdint kėdėse dviem asmenims. Ar šiltai prisiglausti romantinės dramos metu, ar suleisti nagus į kito ranką per kraują stingdantį siaubo filmą.

Žvaigždžių kėdės – norite sužinoti, ką reiškia laiką leisti pirmojoje klasėje? Įsivaizduokite būtent tokį komfortą, su itin patogiais ir šildomais krėslais, reguliuojamomis atramos ir visiškai atskirta erdvė. Ir jums net nereikia stovėti eilėje, kad turėtumėte užkandžių ir gaiviųjų gėrimų, juos galėsite užsisakyti tiesiai į savo vietą su įmontuotų planšečių pagalba. Geriausia dalis – nereikia palikti savo vietos ir praleisti geriausių filmo akimirkų.

Maisto ir gėrimų pristatymas viso seanso metu

„Apollo Kinas Panevėžys“ kiekvienoje salėje įrengė „Žvaigždžių kėdes“. Jose žiūrint filmus ne tik jausite maksimalų komfortą, taip pat galėsite užsisakyti kino užkandžius bei gėrimus viso seanso metu. Darbuotojai jums užsakymą pristatys tiesiai į jūsų vietas. Taip išvengsite eilių ir galėsite mėgautis filmais, kaip tikra kino žvaigždė.

Svarbu! Maistą ir užkandžius iš CanCan galite užsisakyti visomis savaitės dienomis iki 20.30 val.

ApolloStar – erdvė įspūdžių aptarimams

Jei turite daugiau laiko prieš filmą, o gal trokštate pasidalyti įspūdžiais jau po daugybę emocijų sukėlusios patirties, laukiame jūsų ApolloStar bare, įsikūrusiame antrame kino teatro aukšte. „Apollo Kinas“ lankytojams apsilankymas ApolloStar jau tapo tradicija ir vieta, kurioje galime aistringai aptarti filmo detales, mėgaujantis kavos puodeliu ar ne mažiau už filmą svaiginančiu kokteiliu. Dienos metu ši erdvė puikiai išnaudojama mažųjų „Apollo Kinas“ lankytojų, smagiai švenčiančių savo gimtadienį šiame magijos pasaulyje. Galiausiai, net jei noro diskusijoms nėra, nervus po įtempto veiksmo ar siaubo filmo padės atpalaiduoti gera biliardo partija.

Savitarnos kasose visada būsite pirmi

Visi žinome, kad stovėti eilėje prie bilietų yra tikra laiko gaišatis, būtent dėl to „Apollo Kinas“ Panevėžyje įrengė savitarnos kioskus, kurios žymiai sumažino laukimo laiką. Na, o trumpesnis bilietų laukimas suteikia daugiau laiko pasirinkti iš itin gausaus užkandžių, saldumynų ir gėrimų asortimento.

Privatūs seansai ir renginiai

„Apollo Kinas Panevėžys“ yra tobula vieta įmonių renginiams, konferencijoms ir kitokio tipo susibūrimams. Tai neįprasta erdvė, kurioje galite organizuoti ne tik filmų peržiūras, bet ir rodyti prezentacijas, vykdyti seminarus ir užsiimti kitomis veiklomis. Jums tereikia išreikšti savo norą ir mes padėsime viską įgyvendinti. 

Privatūs seansai

Dovanok kiną!

„Apollo Kinas“ dovanų kuponai, tai ne tik bilietas į filmą. Tai dovana kelionei į neaprėpiamus pasaulius, fantastiškus nuotykius ir nepakartojamas patirtis. Dovanokite skrydį į žvaigždes su „Apollo Kinu! Vieną kuponą galima iškeisti į vieną bilietą į filmą.

Pirkti dovanų kuponus

Bilietų kainos

 • Pirmadienis - ketvirtadienis 

  Penktadienis iki 16:59 val.

  Penktadienis nuo 17:00 val.

  Šeštadienis, sekmadienis, šventinės dienos

 • Bilieto kaina
  APOLLO KLUBO
  nariams

  2D filmai
  6,99 €
  Standartinė kaina 7,77 €
  2D filmai
  7,19 €
  Standartinė kaina 7,99 €
 • Jaunimo bilietas
  APOLLO KLUBO nariams
  (su moksleivio arba studento pažymėjimu)

  2D filmai
  5,99 €
  Standartinė kaina 6,66 €
  2D filmai
  6,49 €
  Standartinė kaina 7,21 €
 • Šeimos bilietas /
  Vaikiškas bilietas
  (iki 12 m. amžiaus)

  2D filmai
  4,49 €
  2D filmai
  4.99 €
 • Senjorai ir neįgalieji
  (su senjoro arba neįgaliojo pažymėjimu)

  2D filmai
  4,99 €
  2D filmai
  6,99 €
 • SVARBU! Bilietus į Žvaigždžių vietas galima įsigyti tik Apollo Klubo nariams.
 • Apollo Klubo nariams taikoma 10% nuolaida bilietui. Nuolaida netaikoma vaikiškų, specialių renginių ir bilietams su jau pritaikyta nuolaida. 
 • Apollo Klubo nariai identifikuojami bilietų kasoje su jų asmeniniu QR kodu. Prisijungti prie klubo galima čia: Registracija
 • Bilietą su nuolaida kasoje galite įsigyti tik pateikę nuolaidą patvirtinantį dokumentą (senjoro ar neįgaliojo pažymėjimą). Jei bilietas pirktas internetu, dokumentą turėsite parodyti prie įėjimo į salę. Nepateikus dokumento į salę nebus galima patekti.
 • Esant kino seansui su amžiaus cenzu, gali reikėti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą su nuotrauka bilieto pirkimo metu ir įeinant į salę. Nepateikus dokumento į salę įeiti neleidžiama.
 • Į filmus su amžiaus apribojimais N13, N16 ir N18 bilietai parduodami tik asmenims, sulaukusiems šio amžiaus ir pateikusiems tai patvirtinantį, galiojantį asmens dokumentą. Jaunesni nei 13 metų žiūrovai į N13 seansus įleidžiami tik su lydinčiu asmeniu. Daugiau informacijos apie amžiaus apribojimus rasite:  Amžiaus cenzai.
 • Norėdami sėdėti dviese dvivietėje kėdėje, abu kino lankytojai privalo įsigyti po bilietą.
 • Lankytojams neįgaliojo vežimėlyje vizitas į kiną yra nemokamas. Jei klientas nori sėdėti kino teatro kėdėje, jis turi pirkti bilietą. Neįgaliojo vežimėliuose žiūrėti filmus galima visose salėse. Specialių kėdžių dalyje sėdėti neįgaliojo vežimėlyje nėra galimybės. 
 • Vaikai iki 3-jų metų, kurie seanso metu sėdi tėvams ant kelių, į kiną gali patekti nemokamai.
 • „Apollo Kinas“ pasilieka teisę keisti bilietų kainas, seanso laiką, amžiaus cenzą be išankstinio įspėjimo. 

Kontaktai

Kino teatro darbo laikas:

Kino teatras atidaromas prieš prasidedant pirmajam seansui, bet ne anksčiau kaip 10 val. Kino teatras uždaromas praėjus 15 minučių nuo paskutinio seanso pradžios.

Klientų aptarnavimas:

Jei turite klausimų rašykite: info@apollokinas.lt
Į laiškus atsakysime pirmadieniais - penktadieniais 10:00-17:00

Vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis kviečiame užsukti į kino teatre esančias informacijos kasas, kur darbuotojai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ar padės su iškilusiais nesklandumais.

Mus rasite: Apollo Kinas Panevėžys, PC Babilonas, Klaipėdos g. 143A, Panevėžys.