Apollo fanų premjera

Apollo fanų premjera, tai renginys, skirtas patiems didžiausiems kino fanams! Patys didžiausi ir laukiamiausi metų filmai, geriausi aktoriai ir žadą atimančios istorijos, geriausia kino patirtis su bendraminčiais bei gausybė prizų! Tai kino premjeros, kurių nevalia praleisti tikriems kino mėgėjams.
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama.  Renginio nuotraukos su Jūsų atvaizdu gali būti viešinamos socialinėje erdvėje.

Pirkti bilietus

Tylos zona. Pirmoji diena

Birželio 27 d. kviečiame į „Tylos zona. Pirmoji diena” premjerą išgirsti, kaip viskas prasidėjo.
Renginio partneriai:
„Hangar Vilnius“.

Šįmet sužinokite, kodėl mūsų pasaulis nutilo.
2018-aisiais metais Holivudo žvaigždė John Krasinski sukūrė ir pristatė pasaulį, kuriame tvyro tyla, nes jį užvaldė akli, tačiau puikią klausą turintys monstrai.
Pasauliniu hitu tapęs siaubo trileris, pasakojęs apie po ateivių invazijos nuošalyje gyvenančią šeimą, kurios narių gyvybė priklausė nuo to, kaip jie sugebės išlaikyti tylą, 2021 m. sulaukė tiesioginio tęsinio ir privertė dar stipriau įsikibti kėdės.
Trečiasis siaubo franšizės filmas nukelia į 1-ąją invazijos dieną.

Pirkti bilietus

Deadpool & Wolverine

Liepos 24 d. neatsakingasis herojus Deadpool kartu su Erniu pakeis „Marvel“ kino visatos istoriją!
Renginio partneriai: „Gera dovana“.

Susidūręs su profesinėmis nesėkmėmis ir išgyvendamas vidutinio amžiaus krizę, Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) nusprendžia Deadpool personažą išleisti į užtarnautą poilsį ir tampa naudotų automobilių pardavėju.
Tačiau kai jo draugams, šeimai ir visam pasauliui ima grėsti pavojus, Deadpool pasiryžta dar kartą ištraukti iš pensijos savo katanas. Jis taip pat pasikviečia pagalbon savo geriausią bičiulį Ernį (akt. Hugh Jackman) ne tik kovoti už jų išlikimą, bet svarbiausia, ir už jų palikimą.
Trečiasis „Deadpool“ filmas „Deadpool ir Ernis“ žymi pirmąjį Iksmenų serijos įrašą „Marvel“ kino visatoje. Ankstesnius serijos filmus prodiusavo ir platino kino studija „20th Century Fox“, kol 2019 m. kino studija „Disney“ įsigijo studiją ir teisę įtraukti Deadpool bei kitus Iksmenų personažus į bendrą „Marvel“ kino visatą.

Pirkti bilietus